Pozostałe

2021-07-16

OGNISTA PARA i Sztuka na ulice

Sztuka na ulice to nie tylko muzyka ale spotkania z artystami reprezentującymi różnorodne dziedziny. Nasi goście są bardzo widowiskowi i rozgrzeją niejedno serce! Przedstawiamy Państwu Patrycję i Bartka, czyli…

 OGNISTA PARA

Zapraszamy Państwa do ich płomiennego świata i wypatrujcie naszych gości 16 lipca 2021 około godz. 21. 00 przy Jeziorku Magistrackim i około godz. 21. 45 przy Skwerze Jana Pawła II.

A kim są nasi artyści? Dwie różne osoby pochodzące z dwóch krańców Polski i wywodzące się z dwóch różnych grup fireshow. A jednak ta pasja ich połączyła, poznali się na Festiwalu Dharma i… tak zostało. Na pokazach i prywatnie. Zawsze zastanawiają się, co odpowiedzieć na pytanie, od jak dawna się zajmują tańcem z ogniem. Doszli do wniosku, że razem kręcą już 5 lat i tego się trzymają. Bartek kręci kijem, a Patrycja wachlarzami i poikami. Wykonują pokazy tańca z ogniem, z dodatkiem plucia ogniem, pirotechniki, pokazy wzbogacone makijażami scenicznymi, do specjalnie dobranej muzyki. Uwielbiają improwizowane występy, ten dreszczyk emocji, ten ogień buzujący nie tylko wokół nich, ale też w ich żyłach. Jednak nie obce są im również choreografie, które z chęcią przygotowują w danej tematyce. Ogień dodaje energii nie tylko im, ale też publiczności. Ogień to życie, a życie to ruch.