Koncerty

2022-06-25

HIP HOP WAKACJE!

Wakacje rozpoczynamy w rytmach hip -hopu!

25 czerwca zapraszamy na Placu Unii Europejskiej gdzie zagarają:

OPAŁ i TRILL PEM

Nie zabraknie także przedstawicieli mrągowskiej sceny hip-hopowej, którymi będą:

SZULI/MAL i BartiBart

Startujemy o godz. 19. 00 i wspólnie inaugurujemy wakacje w Mrągowie! Będzie się działo!

Widzimy się !

 

Opał - raper pochodzący ze śląska reprezentujący wytwórnię BDF. W ubiegłym roku wydał wraz z Gibbsem znakomicie przyjęty album ,,Połączenia”. Z albumem tym artyści zagrali ponad 40 koncertów odwiedzając całą Polskę. Obecnie Opał przygotowuje się do wydania płyty ,,H4J4” w kolaboracji z Floral Bugsem. Dobrze przyjęte dwa pierwsze single sprawiają, iż z pewnością będzie to wydawnictwo które zapisze się na długo w historii Polskiego hip-hopu.

Koncerty Opała to wyjątkowe wydarzenia, na których artysta oddaje fanom pod sceną całego siebie. Tak też Będzie w Mrągowie!

Trill Pem to młody i głodny artysta, który ma za sobą już całą game hitowych numerów. Po NICKI i Rainmanie został uznany za jednego z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia. W zeszłym roku wydał, aż dwa albumy pokazując swój głód sukcesu. Widać to także na scenie, każdy jego wystep jest niepowtarzalnym widowiskiem.

 

 

SZULI / MAL - Skład duetu tworzą Szuli - raper i Mal -  dj, realizator dźwięku, producent, ogólnie gość od wszystkiego Nagrali dwa zamknięte projekty: Neurotyk EP i 21+ i pracują nad kolejnymi.

 

 

BartiBart - Nazywa się Bartłomiej Pyśk pseudonim "BartiBart" i pochodzi z Mrągowa. Muzyka od zawsze gościła w jego życiu. Lubi eksperymentować i szukać nowych brzmień.