Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • koncerty przeniesione na 6 lutego 2021 roku

2021-01-01

koncerty przeniesione na 6 lutego 2021 roku

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z wprowadzonymi od 10 października kolejnymi obostrzeniami epidemicznymi

podjęliśmy decyzję o ponownym przesunięciu koncertu.


Wspólnie z wykonawcą i Natalii Studio zapraszamy
6 lutego 2021 r. o godz. 16.30 i 19.00
sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki     

dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

ZAPRASZAMY!

bilety w cenie 120 zł do zakupu w
Recepcji CKiT w Mrągowie od godz. 14:00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;
lub Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00) 

oraz poprzez systemy:

 

Wydarzenie jest organizowane z zachowaniem wytycznych sanitarnych:

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WYDARZENIA CKIT

Koncert w Mrągowie będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów Artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.  Nie zabraknie również takich utworów jak ” Honolulu„, czy ” 5 rano„. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

************************************************************************************************************************************

Informujemy, że w związku z obostrzeniami epidemicznymi i koniecznością ograniczenia wielkości widowni do 50%,
wspólnie z Wykonawcą oraz współorganizatorem Natalii Studio, 
podjęliśmy decyzję o organizacji dwóch koncertów Sławka Uniatowskiego, które odbędą się

17 października 2020 r. o godz. 16.30 i 19.00
sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki     

 

Widzowie, którzy zakupili bilety za pośrednictwem portali biletowych, takich jak EKOBILET, Kupbilecik, otrzymają indywidualnie e-mailem informacje dotyczące wymiany biletów. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z portalem biletowym, w którym dokonano zakupu biletu.

Bilety zakupione stacjonarnie w kasie Centrum Kultury i Turystyki - automatycznie zachowują ważność na pierwotną godzinę wydarzenia (17 października, godz.19:00 -  po 1 października prosimy o kontakt w celu przydziału nowych miejsc. W przeciwnym wypadku po przybyciu na wydarzenie wyznaczymy nowe miejsca, w związku z koniecznością zachowania obowiązujących odstępów.
Osoby, które kupiły bilet stacjonarnie, nadal mają możliwość wymiany biletu i uczestnictwa w koncercie o godz.16:30 - w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy bilety@ckit.mragowo.pl lub telefoniczny 89 743 34 66.