Aktualności

2020-06-17

koncert ANI DĄBROWSKIEJ - ODWOŁANY

Szanowni Państwo,

Ze względów logistycznych i jednocześnie przyczyn niezależnych od Artystki, zaplanowany na 8 sierpnia 2020 r. koncert Ani Dąbrowskiej w Mrągowie nie odbędzie się. Gwarantujemy zwrot kosztów biletów - należy je zwracać w miejscach zakupu. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zespół Good Taste Production

Ania Dąbrowska

8 sierpnia 2020 roku, godz. 20:00 (sobota)

Amfiteatr nad Jeziorem Czos, Jaszczurcza Góra 10, Mrągowo

Niekwestionowana królowa muzyki pop zagra tego lata w trzech najpiękniejszych polskich amfiteatrach, w tym w słynnym obiekcie w Mrągowie! W repertuarze pojawią się największe przeboje artystki i utwory, które będą wielką niespodzianką dla wszystkich słuchaczy.

 

O ARTYSTCE

Każdy z dotychczasowych albumów studyjnych Ani Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje.

O WYDARZENIACH

Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie swoich ulubionych polskich artystów. Jedną z nich, autorką przebojów, takich jak “Charlie, Charlie”, “Tego chciałam”, “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” czy niedawnego hitu do filmu o tym samym tytule “Serce Nie Sługa”, jest Ania Dąbrowska.

 

Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 79 zł (strefa B), 99 zł (strefa A) dostępne na:

  www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 3 lipca, w piątek, o godz. 12:00.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie.

Jest dostępny na www.goodtaste.pl oraz na wydarzeniu Facebookowym.