Aktualności

2021-01-10

Uwaga zmiana terminu!

Mrągowski sztab WOŚP przygotowuje się do styczniowego
29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał odbędzie się pod hasłem „Finał z głową. Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy”. Jego termin został przesunięty z 10.01.2021 na 31 stycznia 2021. Szefem mrągowskiego sztabu WOŚP jest Robert Wróbel.

Najnowsze wieści prosto z mrągowskiego sztabu:

"W związku ze zmianą terminu 29. Finału WOŚP na 31.01.2021 r. zostaje wydłużony termin składania ankiet wolontariusza do godz. 16.00 dnia 28.12.2020 r. Wypełniane ankiety należy dostarczyć do CKiT w Mrągowie. Nadal jednak przygotowania mrągowskiego sztabu WOŚP ograniczają się do zbiórki publicznej, a więc także wszyscy wolontariusze zostaną do niej włączeni."

więcej znajdziecie na:

https://www.it.mragowo.pl/news/sztab-wosp-w-mragowie-utworzony-rozpoczynamy-przygotowania,0,5136,pl.html

*********************************
 

Na dzień 9.12.2020 mrągowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył rekrutację wolontariuszy i obecnie trwają ostatnie formalności związane z uzyskaniem identyfikatorów, które są konieczne do przeprowadzane kwesty publicznej. Zbiorka publiczna w Mrągowie odbędzie się przy zachowaniu obecnych wymogów epidemiologicznych.

************************************

Obostrzenia epidemiologiczne w związku z epidemią Covid19 o WOŚP?
W chwili obecnej mrągowski Sztab planuje jedynie kwestę publiczną. Nie prowadzimy przygotowań do organizacji wydarzeń zewnętrznych oraz pokazów / koncertów na sali widowiskowej CKiT. Nie planuje się organizacji Sali Orbita dla potrzeb wolontariuszy w dniu finału. Decyzja odnośnie organizacji licytacji zapadnie do końca listopada br.
 
Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z rozwojem epidemii covid-19 oraz regulacji z nią związanych mrągowski sztab WOŚP będzie na bieżąco reagował na obowiązujące wytyczne. 
 
Kim jest WOLONTARIUSZ?
Na czym polega praca wolontariusza WOŚP? Wolontariusz może mieć identyfikator WOŚP, które otrzymujemy z Warszawy lub też pomagać w sztabie podczas finału i wtedy posługuje się identyfikatorem sztabowym. Mrągowski sztab wystąpił o 120 identyfikatorów WOŚP i zakładamy, że aż tyle będzie grup kwestujących. Ponieważ sztab ma ograniczoną ilość identyfikatorów WOŚP, dlatego na grupę kwestującą przypada tylko jeden, ponieważ tylko wolontariusz z tym identyfikatorem jest uprawniony trzymać puszkę. Reszta osób z grupy to wolontariusze sztabowi.
 
Gdzie nas znaleźć w Mrągowie?
Siedziba mrągowskiego sztabu mieści się  w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, przy ul. Warszawskiej 26, a dokładnie w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (MCIT, tel. 89 743 34 67). Szefem Sztabu jest Robert Wróbel.
 
Jesteśmy również w sieci!
Oficjalną stroną jest fanpage 29. Finał WOŚP – Mrągowo. To właśnie tam zamieszczamy wszystkie informacje. Chętnie również odpowiadamy na wszelkie pytania.