Aktualności

2021-08-08

Festiwal Weselnych Przebojów

Wesele z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - tylko na
Festiwalu Weselnych Przebojów
13 sierpnia 2021 r.
w mrągowskim Amfiteatrze

O Festiwalu

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności.

Przygotowanie tak spektakularnego widowiska artystycznego przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa, to duże wyzwanie dla nas jako Organizatorów. Dlatego cieszymy się, że podołaliśmy zadaniu, że impreza odbędzie się zgodnie z planem i to z wielkim przytupem. Praca w tych niecodziennych okolicznościach związanych z pandemią nie jest łatwa, ale nie przyjmowaliśmy do wiadomości opcji odwołania Festiwalu. Wiedzieliśmy, że nie możemy zawieźć naszych wiernych fanów, którzy czekają na to wydarzenie cały rok. - tłumaczy Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia.

Bilety na festiwal już w sprzedaży!

 • Bilety dla osób zameldowanych w Mrągowie są imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników Festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.
 • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. 
 • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl  
 • Bilety VIP: 

  - najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP

  - 6 kuponów na dowolny napój: piwo, Fanta, Sprite, woda

  - 2 kupony na posiłki w wydzielonym namiocie na terenie Amfiteatru

  Kupony będą wydawane przed koncertem przy kasach po okazaniu biletu VIP

W związku z dużą popularnością Festiwalu i jednocześnie ograniczoną ilością miejsc sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie online. Sprzedaż biletów odbywa się drogą internetową za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Zasady bezpieczeństwa

 • Każdy Uczestnik Wydarzenia przy wejściu na Teren Wydarzenia zostanie poproszony o poddanie się bezdotykowemu mierzeniu temperatury, które zostanie przeprowadzone przez Służby Porządkowe.

 • Wszystkie osoby uczestniczące w Wydarzeniu zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania na Terenie Wydarzenia

 • Posiadanie przez uczestników środków ochronnych będzie kontrolowane przez Służby Porządkowe na etapie wejścia na Teren Wydarzenia

 • Organizator zapewnia bezpieczeństwo osobom obecnym na Terenie Wydarzenia, oraz porządek podczas trwania Wydarzenia, poprzez m.in.:

a) zapewnienie obecności Służb Porządkowych, wyróżniających się stosownymi elementami ubioru, oraz znakami identyfikacyjnymi;

b) udostępnienie pomocy medycznej oraz zaplecza higieniczno-sanitarnego, stosownie oznaczonego; powołanie koordynatora do spraw zdrowotnych;

c) zmianę miejsca organizacji Wydarzenia na inne, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 • Osoby znajdujące się na Terenie Wydarzenia, obowiązane są zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób uczestniczących w Wydarzeniu, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w tym aktualnie obowiązujących norm sanitarnych i rozporządzeń Ministrów, Rady Ministrów, w związku z pandemią korona-wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19.