Aktualności

2021-08-21

Sławek Uniatowski w Mrągowie !!!

 

Mrągowskie Centrum Kultury oraz Natalii Studio
zapraszają na koncert

SŁAWKA UNIATOWSKIEGO

18 września (sobota), 19.00
sala widowiskowa MCK 

  

Koncert w Mrągowie będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów Artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.  Nie zabraknie również takich utworów jak ” Honolulu„, czy ” 5 rano„. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci. Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

ZAPRASZAMY!

bilety w cenie 120 zł do zakupu w
Recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury od godz. 14:00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;
oraz poprzez systemy:

godzina 19:00
kupbilet online

Szanowni Klienci

W związku z występującym stanem epidemii i często zmieniającymi się obostrzeniami zmuszeni byliśmy, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, do dokonywania wielu zmian związanych z organizacją koncertu Sławka Uniatowskiego. Dotyczyły one nowych terminów koncertu i układu widowni.
Ostatecznie, w porozumieniu z Artystą, ustaliliśmy, że koncert odbędzie się 18 września, tylko o godz. 19.00. Bilety zakupione na wcześniej planowany koncert o godz. 16.30 ważne są również na koncert o godz. 19.00. Prosimy o kontakt po 9.09.2021 r. w celu zamiany miejsc, tel. 89 7433466 lub e-mail:recepcja@mck.mragowo.pl.
Zmiany w udostępnianiu liczby miejsc na widowni z 50% na 75%, niewliczanie do limitu osób w pełni zaszczepionych, spowodują wskazanie Państwu nowych miejsc już bezpośrednio przed koncertem. Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się, aby były one jak najmniej przez Państwa odczuwalne. Życzymy miłego odbioru koncertu.

Organizator koncertu
Mrągowskie Centrum Kultury