Aktualności

2021-11-16

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Siema!

Mrągowski Sztab WOŚP przygotowuje się do styczniowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicy naszego miasta. W tym roku Szefem Sztabu jest Łukasz Machul.

Finał odbędzie się pod hasłem: „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.


Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z rozwojem epidemii Covid-19 oraz regulacji z nią związanych mrągowski Sztab WOŚP będzie na bieżąco reagował na obowiązujące wytyczne. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie i będzie możliwość zorganizowania spotkania Szefa Sztabu z wolontariuszami, to na bieżąco będziemy informować.


Jeżeli chcesz dołączyć do mrągowskiego sztabu WOŚP powinieneś wypełnić ankietę wolontariusza i dostarczyć do sztabu lub podpisany skan przesłać na adres: l.machul@mck.mragowo.pl


Pobierz: ANKIETA WOLONTARIUSZA 30. FINAŁU WOŚP


!! WAŻNE !! Należy załączyć plik ze zdjęciem! Jeżeli nie masz, przyjdź do Mrągowskiego Centrum Kultury, a my zeskanujemy. Pamiętaj, bez zdjęcia Ankieta jest NIEWAŻNA! Wydrukowane Ankiety dostępne są MCK w Dziale Organizacji Imprez (czynne 8:00 – 16:00 od pn. do pt.) lub recepcji MCK (czynne codziennie od 14:00 - 19:00)


Preferowanym sposobem kontaktu ze Sztabem jest mailowy lub telefoniczny.


TERMIN DOSTARCZENIA ANKIET TO 6 GRUDNIA 2021 r!


Gdzie nas znaleźć w Mągowie?

Siedziba mrągowskiego Sztabu mieści się w Mrągowskim Centrum Kultury w Mrągowie, przy ul. Warszawskiej 26, tel. 89 743 34 53. Szefem Sztabu jest: Łukasz Machul


Jesteśmy również w sieci!

Oficjalną stroną jest fanpage 30. Finał WOŚP – Mrągowo. To właśnie tam zamieszczamy wszystkie informacje. Chętnie również odpowiadamy na wszelkie pytania.