Koncerty

Kolędowanie z Haliną Mlynkovą

2022-01-07

Okres Świąt Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku. Spotkania z rodziną i przyajciółmi, moc życzeń i piękne kolędy rozbrzmiwające wokół są jedyne w swoim rodzaju - czekamy na to z utęsknieniem cały rok! Chcąc przedłużyć dla Państwa tą magiczną aurę, Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd z wyjątkową artystką, którą jest...

  

H A L I N A  M L Y N K O V A 

7 stycznia 2022

godz. 18. 00

* * *

B I L E T Y :

85 zł - przedsprzedaż do 20.12.2021 r.

90 zł, 85 zł - (uczniowie oraz na kartę RTP/MKS) od 21.12.2021 r.

 

Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru.

Świąteczny koncert Haliny Mlynkovej to wieczór pełen magii i pięknych dźwięków, wigilijna opowieść, utkana ze wspomnień, tęsknot i... marzeń. Na koncercie w Mrągowie  wybrzmią ulubione kolędy artystki w wyjątkowych aranżacjach: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Mędrcy Świata”, „Dzisiaj w Betlejem”, a także tytułowa, jedna z najstarszych kolęd „Adeste Fideles”. W programie poza kolędami usłyszymy utwory o tematyce świątecznej ze słowami Taty artystki – Władysława Mlynka a także utwór, którego jest współautorką - „Aniołowie”.

  

  

Z A P R A S Z A M Y !