Spektakle

Spektakl CZUWANIE Odwołany

2022-04-22

Jest nam niezmiernie przykro jednak ze względu na małe zainteresowanie spektakl teatralny "Czuwanie" zostaje odwołany!

Za zmiany i utrudnienia przepraszamy!

Zwrotu biletów można dokonać w Recepcji MCK w godzinach 14. 00 - 19. 30 (tel: 89 743 34 65).

  

**********************

W piątek, 22 kwietnia o godz.19.00 zapraszamy do Mrągowskiego Centrum Kultury na pełen czarnego humoru

spektakl Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie CZUWANIE  Morrisa Panych,

ze wspaniałą obsadą aktorską: Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem.Po czasie ograniczonego dostępu do kultury, proponujemy Państwu powrót do spotkania z żywą kulturą w najlepszym wydaniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji teatralnej, która z pewnością wzbudzi wiele emocji i refleksji. Nawiązuje również do tematyki rodzinnej, która w okresie Świąt Wielkiej Nocy jest nam szczególnie bliska.

Kanwą przedstawienia jest historia samotnego mężczyzny, którego poznajemy w momencie przyjazdu do samotnej, umierającej krewnej. Spektakl w przepiękny sposób porusza temat samotności, odrzucenia, opowiada o ogromnej potrzebie bliskości, pełen jest przy tym czarnego humoru.
A jeśli dodamy do tego wspaniały duet: Irenę Telesz-Burczyk i Grzegorza Gromka, to spodziewać się możemy wielu teatralnych emocji.

 

 

 

Uwielbiam bohaterów tej sztuki. Kemp jest cudownym freakiem: w jednym człowieku maniak, socjopata, frustrat, hipochondryk, zgred i histeryk. W Muzeum Neurozy jego popiersie stanęłoby zaraz obok portretu Maiuczyńskiego z Dnia Świra. Mówi to co myśli, co czasem my myślimy, ale nie odważylibyśmy się powiedzieć tego głośno. A jego milcząca ciotka, którą tak usilnie motywuje do opuszczenia tego „padołu łez”? Zdradzę, że wygląda tylko tak niewinnie. Ta para śmieszy, przeraża i wzrusza. Wspaniały materiał dla reżysera, aktora i widza. - Justyna Celeda


B I L E T Y

Wstęp: 40 zł (normalny)/ 36 zł (ulgowy - uczniowie, karty MKS, RTP)
Bilety do nabycia w recepcji MCK, tel. 89 743 34 66 lub online przez system EkoBilet lub Kupbilecik