Spektakle

TANECZNA PODRÓŻ Z PINK FLOYD

2022-05-20

Zapraszamy 20 maja o godz. 19.00 w artystyczną podróż z muzyką legendarnej grupy PINK FLOYD. Wizualny spektakl przybliży klimat "The Dark Side of the Moon" Pink Floyd. Dzięki ruchowi oraz efektom wizualnym, ponadczasowa muzyka i wciąż aktualny przekaz, nabiorą nowego znaczenia...


TANECZNA PODRÓŻ na ciemną (?) stronę księżyca
spektakl wizualny do muzyki Pink Floyd
Obrazy, będące interpretacją muzyki, poruszą emocje i zmysły. Nieodłączny z muzyką Pink Floyd, poetycki i sugestywny obraz, zrealizowany będzie poprzez ruch, wizualizacje, efekty świetlne i laserowe. O stronę ruchową zadbają tancerki i choreografki: Sandra Hirsz Piaskowska i Marta Szymborska, które tworzą wyjątkowe spektakle pod nazwą „Projekt 11”.

Drogą cieni i blasków księżyca wspólnie przemierzymy wyjątkową drogę w głąb siebie, w której dotkniemy dylematów i trosk współczesnego świata. Wolność, czystość i niewinność będzie kontrastowała z wielowymiarowym szaleństwem, żądzą pieniądza, wyścigiem z czasem, manią wielkości czy absurdem. W tańcu zaistnieją dwie strony księżyca, aby razem z muzyką połączyć się w barwną, majestatyczną pełnię.


Premiera wydarzenia miała miejsce 19 marca 2022 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, gdzie wizualna warstwa była dopełnieniem koncertu z muzyką na żywo. Tym razem zobaczymy jego taneczną odsłonę z oryginalną muzyką grupy Pink Floyd. O przygotowaniach można poczytać w wywiadzie udzielonym przez twórczynie Głosom Warmii i Mazur.Bilety: 30 zł (normalny)/ 25 zł (ulgowy - uczniowie, karty MKS, RTP)
do nabycia w recepcji MCK, tel. 89 743 34 66 lub online przez system EkoBilet.