Koncerty

Koncert Ghostmana - Dźwięki Duszy NA LEŻAKA

2023-08-06

Zapraszamy Państwa 6 sierpnia o godz. 17:00 na skwer Jana Pawła II na kolejną propozycję z Cyklu Letnich Koncertów na Deptaku!

Długo wyczekiwany, wyjątkowy, kameralny, relaksujący, magiczny, jedyny w swoim rodzaju koncert "DŹWIĘKI DUSZY”

 

Słuchając Ghostmana zawsze przymykamy oczy, wbijamy się w krzesła i odlatujemy myślami daleko daleko, w magiczne przestworza. Marzymy wtedy o tym, by móc położyć się wygodnie i całkowicie odpłynąć. Nareszcie będzie ku temu okazja!

Zapraszamy na zupełnie inny, intymny koncert Ghostmana - Dźwięki Duszy NA LEŻAKA. Niezwykle kameralny, zaledwie dla garstki słuchaczy.

UWAGA! Należy przynieść własną karimatę, poduszkę i przytulny kocyk.

 

Ghostman używa głosu jako instrumentu. Tworzy muzykę na żywo, często przy pomocy loopera i efektów gitarowych. Improwizuje, bawi się brzmieniem, dynamiką, fakturą dźwięku. Jego twórczość jest intuicyjna, świeża i emocjonalna. Rodzi się na scenie, na oczach widzów.

Podczas każdego występu eksperymentuje, dociera do niezbadanych wcześniej przestrzeni. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. Jednak w rzeczywistości nie zna żadnego z nich. Traktuje je jako dar, możliwość wyrażania przeróżnych emocji. W swojej muzyce łączy elementy jazzu, world music, muzyki elektronicznej oraz afrykańskiej muzyki ludowej.

Link https://youtube.com/@ghostmanpl7356

 

****

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".