Przeglądy/Konkursy

52. Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej

2023-10-14

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że do 30 września czekamy na nadsyłanie prac konkursowych na 52. Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej. Serdecznie zapraszamy do udziału i zgłoszeń.

Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie jest szczególnym dorobkiem kulturalnym naszego miasta. Mrągowskie Centrum Kultury od wielu lat organizuje jego kolejne edycje. Przegląd służy propagowaniu amatorskiej twórczości plastycznej, stanowi zachętę dla twórców do dalszego rozwijania swoich pasji, daje im możliwość nawiązywania współpracy z różnymi instytucjami, budowania wartościowych więzi, znajdowania twórczej inspiracji. Jednocześnie jest okazją do zaprezentowania prac szerszej publiczności, która co roku licznie odwiedza wystawę.

Prace konkursowe do przeglądu z dziedziny malarstwa, grafiki i rysunku, można przesyłać do 30 września br. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem (do pobrania na dole strony).

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż 2 prace, które powstały w ciągu ostatnich 2 lat i nie były nagradzane w innych konkursach. Tematyka twórczości jest dowolna. 

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi na otwarciu wystawy konkursowej w dniu 14 października o godz. 15.00 w Mrągowskim Centrum Kultury, ul. Warszawska 26.

Kontakt: Iwona Dworakowska
tel. 89 743 3453, 603 628 588
e-mail: grafik@mck.mragowo.pl

 

Prace należy dostarczyć na adres:
Mrągowskie Centrum Kultury
Warszawska 26
11-700 Mrągowo


DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA 

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.