Koncerty

Impresje Jesienne - Koncert KIWI / SKUBAS

2023-10-21

W ramach wydarzenia IMPRESJE JESIENNE 21-22.10.23 (sobota i niedziela) zapraszamy Państwa na wspaniałe koncerty oraz performance - animację filmową na żywo do muzyki.

PROGRAM:

21.10.2023, godz. 18:00 – koncert KIWI / SKUBAS

 

Bilety na koncert dostępne w przedsprzedaży do 30.09.2023 - w cenie 55 zł.
Od 01.10.2023 bilety w cenach: 65 zł - bilet normalny oraz 59 zł - bilet dla uczniów/na kartę RTP/MKS* oraz bilety grupowe.

*RTP - Rodziny Trzy Plus
*MKS - Mrągowska Karta Seniora

Bilety mogą Państwo zakupić stacjonarnie w Mrągowskim Centrum Kultury od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.30-19.30 oraz internetowo poprzez system ekobilet i kupbilecik.

 

KIWI - Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów o polsko–ormiańskich korzeniach. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. To jedno z najgorętszych"nazwisk" na polskiej scenie muzycznej. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała singiel „Zatraceni”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę "Nocą". Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify.

 

SKUBAS -  Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Wystąpi u nas chwilę po premierze swojego najnowszego albumu zawierającego świetnie przyjęte single “Co i tak nadejdzie” w duecie z Dawidem Tyszkowskim oraz “Rdza” nagrana wspólnie z Krzysztofem Zalewskim. Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.