Aktualności

Piknik country & folk

2020-06-17

Zapraszamy do Mrągowa!

Przed nami 39. edycja legendarnego PIKNIKU COUNTRY! W tym roku odbędzie się w dniach 24-25 lipca w Amfiteatrze nad jeziorem Czos
oraz 24-26 lipca na Placu Unii Europejskiej i mrągowskim Molo - Piknik Country w Mieście. 


 

 39. Festiwal Piknik Country & Folk Mrągowo 2020
program

Piątek 24 lipca, godz. 20:00   / F o l k   N i g h t /

Czarek Makiewicz i goście (do występu z zespołem Czarka Makiewicza zaprosiliśmy przedstawicieli młodego pokolenia wykonawców: Karolinę Jastrzębską, Joannę Dove, Krystynę Mazur i Paulinę Wróblewską)

Grupa Furmana

Kwiat Jabłoni

Agata Karczewska z zespołem

Zespłół taneczny Caramelka (Czechy)

 

Sobota 25 lipca, godz. 20:00

Colorado Band

Mariusz Kalaga z zespołem (gościnnie Mirosław Kalisiewicz)

Lonstar Band

Babsztyl

Wojciech Dudkowski z Drogą na Ostrołękę

Strefa 50

Zespół taneczny Caramelka (Czechy)

 

Bilety już w sprzedaży na www.ebilet.pl
Karnet 2 dni: 160 zł, 180 zł, 230 zł, 300 zł, 450 zł
Bilety jednodniowe:
- piątek 99 zł, 109 zł, 139 zł, 175 zł, 250 zł
- sobota 99 zł, 109 zł, 139 zł, 175 zł, 250 zł

 • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

 • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl  

 • Bilety Premium: najlepsze miejsca dostępne w Amfiteatrze

 • Bilety VIP:

  - najlepsze miejsca dostępne w Amfiteatrze

  - wejście za kulisy festiwalu

 • Pakiety - aby kupić bilety w pakiecie należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję z pakietem. Wejście z biletem pakietowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie.   
  Szanowni fani muzyki country i naszego festiwalu 39. Piknik Country i Folk w Mrągowie!

  Uwaga - ważny komunikat dotyczący biletów!

  Jak wszyscy dobrze wiemy i powtarzać tego nie trzeba, pandemia całkowicie przeorała naszą rzeczywistość. Odcisnęła się także na organizacji tegorocznego festiwalu, który jednak - co musimy podkreślić - jest jednym z nielicznych wydarzeń muzycznych, które tego lata odbędą się w Polsce. Rozporządzenie Rady Ministrów, które podjęte zostało 6 czerwca zezwala na zajmowanie co drugiego miejsca na widowni amfiteatrów, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

  Część z naszych fanów dokonała już zakupu biletów znacznie wcześniej (za co bardzo im dziękujemy), przed wejściem w życie obowiązującego rozporządzenia, a niektórzy jeszcze przed ogłoszeniem pandemii. W związku z tym e-Bilet musi dokonać relokacji wszystkich, którzy kupili bilety i karnety i ulokować ich zgodnie z zasadami wynikającymi z obecnie obowiązujących przepisów. Czyli po prostu przydzielić im nowe miejsca do biletów, które wcześniej kupili. E-Bilet przygotował tę akcję w oparciu o specjalny program i wynikającą z niego procedurę.

  I tak:

  - od dzisiaj do najbliższego piątku (26 czerwca) do godz. 14:00 wstrzymana zostaje bieżąca sprzedaż biletów.

  - wszyscy dotychczasowi nabywcy biletów otrzymają jutro e-mailowo z  e-Biletu specjalną instrukcję, która określi sposób ponownego wyboru miejsca w obrębie kategorii cenowych, na które bilety zakupili. Pojawi się także możliwość podwyższenia kategorii zakupionych miejsc za dopłatą, ponieważ do dyspozycji od jutra otrzymają Państwo całą widownię amfiteatru. Pełną swobodę wyboru będziecie posiadać do piątku, godz. 14:00.

  - od godziny 14:00 w piątek uruchomiona zastanie ponowna sprzedaż biletów dla naszych nowych gości. Oczywiście dotychczasowi posiadacze biletów będą mogli nadal dokonywać tzw. relokacji (nawet do dnia rozpoczęcia festiwalu), ale już z możliwymi ograniczeniami wynikającymi z fali kolejnych zakupów.

  Prosimy zatem by dokonać tej wymiany możliwie szybko, najlepiej już do najbliższego piątku, do godziny 14:00. Mamy nadzieję, że rozumiecie Państwo obecną sytuację i jej konsekwencje, które dotykają nas wszystkich, także organizatora Pikniku.

  Jesteśmy przekonani, że atrakcyjny program festiwalu i przede wszystkim fakt, że pomimo wszystko będzie się on mógł w tym roku odbyć, wynagrodzi wam trud i niedogodności jakimi jesteście dotknięci! Do zobaczenia w Mrągowie! Bieżące informacje o Festiwalu na funpage Festiwal Piknik Country oraz u głównego organizatora - AMENO EVENT.