Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • sezon kultur(e)alny - informacje dla osób korzystających z oferty CKiT

2020-12-31

sezon kultur(e)alny - informacje dla osób korzystających z oferty CKiTPo okresie wypoczynku i wakacyjnych wydarzeniach plenerowych, przed nami czas spotkań w Centrum Kultury i Turystyki.

W trosce o bezpieczeństwo, zobowiązani jesteśmy do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Udział w ofercie CKiT jest możliwy w reżimie sanitarnym, zgodnie w wytycznymi GIS i Ministerstwa Zdrowia w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2.

Po długiej przerwie i na nowych zasadach wznawiamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w CKiT. Aktualna oferta zajęć jest zamieszczona na naszej stronie internetowej. Każdy uczestnik lub opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa w zajęciach oraz wypełnienia stosownych oświadczeń.

Przed nami koncerty i wydarzenia kulturalne w przestrzeni zamkniętej. Uczestnictwo w wydarzeniach wiąże się z przestrzeganiem regulaminu uczestnictwa oraz złożeniem oświadczenia o stanie zdrowia przed wejściem na imprezę. Oświadczenie należy wydrukować i podpisane przekazać przed wejściem na wydarzenie pracownikowi sprawdzającemu bilety.Dokumenty do pobrania.

REGULAMIN udziału w zajęciach CKiT

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA ZAJĘĆ CKIT

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH - strefa żołta

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WYDARZENIA CKIT


Do zobaczenia w CKiT!