Aktualności

Polska Noc Kabaretowa

2022-08-06

Polska Noc Kabaretowa 2022 w Mrągowie!
6 sierpnia
godz. 20.00
amfiteatr nad jeziorem Czos

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy, i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy... Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zaangażowane i Szymon Łątkowski. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Zobacz swoje miasto oczami kabaretów.

Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022 - uratujemy Twoje miasto!

Informacje organizacyjne:
• Impreza trwa około 3,5h (w tym 15 min przerwa).
• Prosimy sprawdzić dokładnie, czy mają Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
• Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
• Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.

Więcej informacji oraz bilety - tutaj