Aktualności

Spotkanie autorskie - Anna Słowikowska - Serce w dobrym stylu

2022-06-12

Zapraszamy na spotkanie autorskie 2 lipca o godzinie 11:30 w Księgarni Współczesna.

Spotkanie jest wstępem do Festiwalu 12 godzin. Wyjątkowa, cykliczna impreza wspierająca polską transplantologię oraz kardiochirurgię Fundacji Dla Transplantacji – Zostaw Serce na Ziemi, Fundacji, która również jest inicjatorem pięknej akcji #12GodzinDlaŻycia. Festiwal wspiera zbiórkę pieniędzy przeznaczoną na sprowadzenie do Polski specjalistycznego sprzętu THE OCS HEART, który pozwala zwiększyć czas potrzebny do transportu serca z 4 do 12 godzin. Obecnie jest to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu "wciąż bijącego" serca. Fundacja walczy o przyszłość Transplantacji Serca w naszym kraju. „Chcemy przenieść nas z "epoki lodowcowej” (transport serca odbywa się w lodzie) do czasów współczesnych!”- komentuje inicjator akcji Dr. n. med. Zygmunt Kaliciński. Obecnie takiego sprzętu w Polsce nie ma.

Choroby serca? Zakrzepy? Miażdżyca? Cukrzyca? Udary?

Czy można im zapobiegać i nie zwariować?

Zacznij zarządzać swoim zdrowiem nie tracąc radości życia! Wysiłek to wartość. Zacznij od wiedzy.

Skąd pomysł na książkę?

 Jestem kardiologiem i byłam świadkiem wielu katastrof zdrowotnych wynikających z braku wiedzy o funkcjonowaniu człowieka.Stąd pomysł na książkę, dzięki której rozumienie własnego organizmu stanie się proste.

Potraktuj tę publikację jak rozmowę z przyjaciółką, która jest kardiologiem i której zależy na Twoim zdrowiu.

Książka oparta jest na faktach, twardych danych, które zostały opublikowane na łamach uznanych periodyków naukowych. Stąd logo, którego bazą są książki i wykresy.

Bardzo ważne dane dotyczące zdrowia w ATS PUBLISHING przekładamy na zrozumiały dla wszystkich język. ATS pochodzi od pierwszych liter imion i nazwiska autorów, PUBLISHING to słowo, które międzynarodowo kojarzy się z wydawaniem, publikowaniem. Prosta i transparentna zarazem nazwa.

ZAPRASZAMY