Aktualności

Movement Medicine z Anną Sierpowską w Mrągowie!

2022-10-23Zapraszamy do praktyki ruchu i świadomej obecności z Anną Sierpowską, 27 listopada o godz. 12.30 w Mrągowskim Centrum Kultury.


Na ten uzdrawiający czas w ruchu, zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem kontaktu ze sobą i swoim ciałem - sercem i wolnym umysłem. Zapraszamy chcących po prostu odprężyć się i rozpuścić napięcie w ciele lub poszukujących sposobu na holistyczny rozwój osobisty. Niepotrzebne jest wcześniejsze doświadczenie ani przygotowanie.

 
Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya'Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. 

 
Metoda ta integruje w sobie:

- radość i energię tańca ekstatycznego

- głębię medytacji w ruchu


Każde spotkanie rozpoczyna się praktyką "budzenia tancerza - awakening the dancer" tj. odblokowywaniem przepływu energii oraz świadomości w całym ciele. Poprzez ciało praktykować będziemy mindfullness, stan otwartego umysłu, obecności w tu i teraz, kiedy myśli, wyobrażenia i emocje mogą swobodnie przepływać i łączyć się. Praktyka tego stanu może usprawnić jakość naszego bycia w relacjach oraz w świecie w prawdzie i zaufaniu do tego kim jestem – tu i teraz.

 

ANNA SIERPOWSKA

Certyfikowana Nauczycielka Movement Medicine – praktyki świadomego ruchu i obecności ze Szkoły Yaacova & Susannah Darling Khan. Facylitatorka i terapeutka pracy z ciałem w nurcie psychoterapii poprzez ciało, w Szkoleniu Analizy Bioenergetycznej, akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Praktyczka pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu. Prowadzi ceremonie transformacji poprzez ruch i dotyk, projekty muzyczne oraz autorką audycję w Radiospacji – Body Talks. W swojej praktyce kieruje się intencją odkrywania i wzmacniania radykalnej akceptacji i czucia pełni życia.

 

Informacje i zgłoszenia – Marta Szymborska, tel. 89 743 34 69, 601628015, m.szymborska@mck.mragowo.pl

Udział – 100 zł płatne przelewem do dnia 10.11.2022 na konto MCK - BS w Węgorzewie O/Mrągowo 26 9350 0001 0215 4907 2072 0001 z dopiskiem „imię i nazwisko + warsztat movement medicine”. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!