Aktualności

Integracyjna akcja charytatywna "Być dla innych"

2023-03-26

Akcja "Być dla innych", na którą zawsze czekają dzieci z Domu Pomocy Społecznej i mieszkańcy naszego miasta
odbędzie się 26 marca 2023r.
Akcja "Być dla innych" to piękne święto wieloletniej integracji prowadzonej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie


po co?
aby integrować się i uczyć od siebie nawzajem , dzielić się dobrem rzeczowym i dobrem ludzkim i poczuć atmosferę wspólnego spędzania czasu przy zapewnieniu wszelkich atrakcji
co się będzie działo? 
będą występy artystyczne, specjalni Goście, licytacje, warsztaty, kiermasze wypieków świątecznych i stroików wielkanocnych, pokazy i wiele innych niespodzianek.
jaki jest cel samej zbiórki?
specjalnie powołany komitet społeczny będzie czuwał nad zbiórką, której celem jest zebranie środków na sprzęt sportowy oraz wyczekiwane wakacje dzieci i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.
dlaczego taki cel a nie inny?
ponieważ integracja daje siłę, pozwala wierzyć w lepsze jutro, uczy bezinteresowności i zwykłego ludzkiego czystego dobra.- to jak przystanek ,na którym wszystko jest jasne i każdy wie w którą stronę zmierza. A sama zbiórka to spełnienie jednego z marzeń naszych Przyjaciół dla których świat to po prostu ludzie...Dzięki Nim możemy się wiele nauczyć i kreować lepszą rzeczywistość, w której liczy się przede wszystkim drugi człowiek obok.
czego potrzebuje MDK?
wsparcia finansowego i rzeczowego, wolontariuszy, chęci, dobrego słowa , zaufania, poświęconego czasu, sponsorów, artystów na scenie, dobra w każdej postaci, pokory, cierpliwości, zaangażowania, przedmiotów na licytację, każdego z Was.
Słuchajmy, poznajmy się i dostrzegajmy to co jest w zasięgu naszej ręki.
Bądźmy razem i czerpmy ile się da aby Mrągowo było jeszcze lepszym naszym miejscem na ziemi!

Kontakt: tel MDK 89 741 25 32, koordynator Ewa Gnoza 696022539, mdkmragowo@op.pl
więcej informacji na stronie www.mdk.mragowo.pl