Koncerty

2021-07-23

40. Piknik Country w Mrągowie

Jak co roku zapraszamy na muzyczne święto country do Mrągowa! Muzyka rozbrzmiewać będzie podczas koncertów w amfiteatrze, którym towarzyszyć bedą koncerty w mieście. W tym roku czeka nas...

 
40. edycja legendarnego PIKNIKU COUNTRY
  23-24 lipca 2021 w Amfiteatrze nad jeziorem Czos
oraz 23-25 lipca na Placu Unii Europejskiej i mrągowskim Molo - Piknik Country w Mieście

Zdradzamy pierwsze szczegóły programu 40. Jubileuszowego Pikniku Country w Mrągowie.

23. lipca (piątek) 2021r., godz.19:30
Koncert specjalny pt. „40 lat muzyki country w Polsce”
Największe przeboje, występy artystów tworzących historię muzyki country w Polsce i inne atrakcje – czyli szalona zabawa do późnych godzin nocnych, która pozostanie w naszej pamięci przez kolejne lata!
Tego dnia, po tradycyjnym rozpoczęciu piosenką-hymnem „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” zaśpiewaną wspólnie przez Czarka Makiewicza wraz z zaproszonymi gośćmi, na scenie amfiteatru pojawią się:
- zespół ZAYAZD z Bożeną i Lechem Makowieckimi,
- bardzo liczne grono artystów występujących w specjalnym programie pt. „Przeboje 40 lecia”  m.in. Alicja Boncol, Karolina Jastrzębska, Klaudia Majkowska, Lonstar, Tomasz Szwed, , Czarek Makiewicz, Wojciech Dudkowski, Michał Milowicz, Zbigniew Hoffman, Miro Kalisiewicz, Gang Marcela i Colorado Band , w którym usłyszymy najbardziej popularne piosenki country czterdziestolecia. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kier. Janusza Nastarowicza oraz chórek.
- zespół GRUPA FURMANA
- zespół ALABAMA BAND & ROBERT ANTHONY (USA)

24. lipca (sobota) 2021r., godz. 19:30
Piknik Country & Folk 40 edycja Festiwalu
Czterdziesty Piknik, to powrót do historii, to sentymentalne wspomnienia, to niezapomniane piosenki śpiewane przez wszystkich – i tych na scenie i tych na widowni.
Wystąpią zatem: Zespół Babsztyl, Zbigniew Hoffman, Michael Lonstar, Tomasz Szwed.
Na scenie mrągowskiej pojawią się także inni wykonawcy, którzy do dorobku polskiej muzyki country wnieśli znaczący wkład: Alicja Boncol, Karolina Jastrzębska, Agata Karczewska, Klaudia Majkowska, Joanne Dove Trio, Lonstar, Gang Marcela, Cezary Makiewicz, Mariusz Kalaga, Wojciech Dudkowski, Michał Milowicz & Country Dudes.

Występom towarzyszyć będą tancerze ze znakomitego zespołu CARAMELKA z Czech.
Koncerty prowadzić będą Korneliusz Pacuda i Paweł Sztompke.Sprzedaż biletów na 40. Jubileuszowy Piknik Country już się rozpoczęła!
Bilety w cenach: 99 zł, 109 zł, 139 zł, 175 zł i 250 zł
Wejdź na: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/piknik-country
oraz  codziennie w godz. 12:00-20:00 w recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury (ul. Warszawska 26), tel. 89 743 34 66.