Koncerty

2021-07-30

Wielka Zabawa z TV Puls


WIELKA ZABAWA Z TV PULS

30 lipca 2021 r.
godz. 19:30

w amfiteatrze nad jeziorem Czos

Największe wakacyjne hity, najzabawniejsze skecze i znakomita atmosfera – TV Puls zaprasza na muzyczno-kabaretowe wydarzenie „Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie”! Na tegorocznej, trzeciej już edycji wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo oraz zespół MIG. Imprezę poprowadzi niezawodny duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu pod Wyrwigroszem, widzów do zabawy będzie zagrzewał Paweł Gołębski a o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.
„Wielka Zabawa TV Puls” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie bawią się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów.

UWAGA:


* Rejestracja telewizyjna - zakup biletu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika na inne wskazane.
*
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

* Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie: https://paka.pl/regulamin-wz2021/


Bilety w cenie od 99 zł do 350 zł do kupienia na stronie:

www.paka.pl/bilety
www.biletyna.pl
www.kupbilecik.pl
www.ebilet.pl


oraz stacjonarnie w recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury od godz. 12.00 do 20.00