Pozostałe

2021-07-31

Zlot Fanów Lombard

LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW - ZLOT FANÓW SERIALU TV PULS W MRĄGOWIE!

 31 lipca /sobota/ 2021, godz. 12:00-14:00
Mrągowskie Centrum Kultury

 

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 31 lipca w Mrągowskim Centrum Kultury. Pojawią się: Rita Weinar, Dominik Dąbrowski, Hanna Kochańska, Paulina Mikuśkiewicz, Jakub Świderski i Grzegorz Gargas, czyli serialowi: Benia, „Beton”, Anka, Lidka, Robert i Jaca.

Zlot odbędzie się następnego dnia po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021”, które w piątek 30 lipca organizuje Telewizja Puls. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

 

Trwają zdjęcia do 9. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Sześcioro z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach i dalszych losach granych przez siebie postaci. Nie zabraknie tez wielu niespodzianek!

Będzie to już trzeci zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls.

 

UWAGA! Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, liczba miejsc na zlot fanów ograniczona. Do wejścia będą uprawniać  bezpłatne wejściówki, które można odbierać w kasie kina Mrągowskiego Centrum Kultury od 28 lipca. Jednorazowo można pobrać do 6 wejściówek.