Koncerty

Małe Przyjemności

2022-05-02

2 maja o godz. 17.00 z wielką przyjemnością zapraszamy na deptak prowadzący do Molo na... MAŁE PRZYJEMNOŚCI.

Małe przyjemności, większości z was, mile się kojarzą. Może je stanowić ulotna chwila, mała kawka z rana, uśmiech na twarzy kogoś bliskiego, spacer z psem, a na pewno muzyka. Tego dnia usłyszymy w pełni autorskie piosenki, bedące swoistym manifestem bycia tu i teraz, taplania się w koszu duchowych i cielesnych rozkoszy. 

Małe Przyjemności to projekt z pogranicza teatru, muzyki i performance. Autorki tekstów i muzyki Ewa Pawlak i Marta Andrzejczyk, spotykają się po 10 latach, by podobnie jak onegdaj w teatrze (grały przez kilka lat, tu i tam, na polskich scenach i w zaułkach), wykreować nową indywidualną, tym razem muzyczno-teatralną rzeczywistość, w dużej mierze opartą na improwizacji. Towarzyszy im w tej podróży, tym spotkaniu, pierwiastek męski ogarniający aranżacje, harmonie i klimat muzyczny tego na wskroś kobiecego performance - Piotr Banaszek.

Ewa kocha muzykę i śpiewa, tworzy, gdzie i kiedy tylko może. Uwielbia masować w stylu tajskim, tej sztuki masażu uczyła się od Tajów w International Training Massage School w Chiang Mai w Tajlandii. Zamieszkała na Warmii, gdzie odnalazła spokój i odpowiednich, rezonujących z nią, ludzi.

Marta nie zna żadnych technik masażu jest za to praktykującą relaks pieśniarką, aktorką Białego Teatru, animatorką społeczno-kulturalną. Fascynuje ją proces twórczy i małe przyjemności, dzięki którym świat staje się piękniejszy.

Piotr z wykształcenia fagocista, z zamiłowania poszukiwacz dźwięków. Na co dzień producent muzyczny, aranżer, kompozytor, multiinstrumentalista, tłumacz filmów. Czasami zdarza mu się śpiewać i dziewczyny czerpią z tego niebywałą przyjemność.